риск-ориентированый подход

Ризик – орієнтований підхід у системах менеджменту

10 сентября 2024

Вартість -

ОБЕРЕЖНО, РИЗИКИ! АБО ЯК СКОРОТИТИ ВТРАТИ

Чи бували у Вас ситуації, коли дуже важливий для Вас проєкт або захід не реалізується або стає збитковим замість того, щоб принести прибуток? А вже вкладено стільки сил, терпіння, праці, емоцій та очікувань

РИЗИК-МЕНЕДЖМЕНТ ДЛЯ БІЗНЕСУ ТА ЖИТТЯ!

Саме цей курс створений для ЗМІНИ способу мислення та дій, які запобігають втратам і дають змогу бачити та реалізовувати найцікавіші можливості.

Ви, як професіонал своєї справи, що мислить і розвивається, найімовірніше, стикалися з поняттям ризик-менеджменту. Існує така думка, що управління ризиками – це просто черговий модний інструмент, нав’язаний консультантами, який насправді не приносить жодної користі. Чому так відбувається?

Сьогодні процес управління ризиками формально існує в багатьох великих і середніх компаніях. І найчастіше процес ризик-менеджменту зводиться до того, що ризик-менеджер на регулярній основі самостійно формує перелік ризиків компанії, оцінює їх і визначає заходи з управління ризиками. Ризик-менеджер залучає співробітників, але вони сприймають це як тягар або неприємну формальність і, за можливості, просто ігнорують. Основна проблема такого підходу полягає у відірваності від бізнесу і прийнятих керівництвом рішень. Впізнаєте свою організацію?

Помилка полягає в тому, що складання документів сприймається як кінцева мета управління ризиками!!! Але це помилка!!!

Ризик-менеджмент – дає нам змогу дістатися до поставленої МЕТИ, з урахуванням факторів невизначеності. Один із головних постулатів Ризик-менеджменту – НЕМАЄ ЦІЛІ – НЕМАЄ РИЗИКІВ.

У Ризик-менеджменті нас мають цікавити НЕ РИЗИКИ, а їхній вплив на нашу МЕЧУ, на наше ухвалюване РІШЕННЯ. І завдання ризик-менеджера – це допомогти Керівнику, Власнику, Власнику, іншій особі, яка ухвалює рішення (яке він або вона ухвалювали б у будь-якому разі), зробити це найбільш безболісно з урахуванням чинників невизначеності. Тобто відповісти на запитання ЧИ ЦІЛЬ ДОСЯЖНА, в принципі? І допомогти знайти шляхи скорочення витрат.

Взявши участь у нашому курсі всього за кілька днів Ви побачите, як ПРОСТІ і ЗРОЗУМІЛІ щоденні дії допоможуть змінити не тільки результати Ваших проєктів, а й Вашу задоволеність у житті в цілому!

Уявіть, як Ви будете ВІДЧУВАТИ себе, від усвідомлення можливостей покращити своє життя!

Ви скажете навіщо це мені, адже я не ризик-менеджер? І знову помилка! Ви – ризик-менеджер свого власного життя, включно з роботою, Вашою сім’єю і всім тим, що Вам дороге! Ви не просто спостерігач або мовчазний виконавець – Ви менеджер і активний ТВОРЕЦЬ подій у своєму житті!

Ми пропонуємо Вам курс, протягом якого Ви зможете:

подивитися на управління ризиками під іншим кутом. А саме з точки зору їхнього впливу на Ваші ЦІЛІ

відчути себе практикуючим ризик-менеджером і власником процесу на реальних життєвих прикладах

дізнатися, які стандарти використовувати для ефективного ризик-менеджменту і як обирати найбільш підходящі для Вашої ситуації методи оцінки ризиків

отримати початкові знання про найвідоміші методи управління ризиками (факторний, сценарний аналізи, метод Монте Карло, дерево рішень) та їхні переваги

дізнатися про низку досліджень у цій галузі, які, безумовно, Вас зацікавлять, і Ви отримаєте відповіді на багато запитань, які не давали Вам спокою

познайомитися з однодумцями, які зацікавлені в розвитку, як і Ви

А також Ви переконаєтеся в тому, що управління ризиками, насправді, це ПРОСТО і КОРИСНО.

І насамкінець, багато хто зараз розуміє, що головною проблемою на підприємствах і в організаціях є ВТРАТИ. Але що таке втрати і чому вони все-таки відбуваються? Нас не влаштовують втрати в жодній зі сфер нашого життя! А вони відбуваються з тієї ж причини – РИЗИКИ, РИЗИКИ, РИЗИКИ. Який же висновок? Якщо ми будемо керувати РИЗИКАМИ, ми зможемо ПЕРЕМОгти втрати, які псують нам життя.

Здолаємо всі труднощі разом!

Зареєструватись

Психологические основы риск менеджмента. Ментальные ловушки – что это? Как с этим бороться?

Принципы управления рисками

– Выявление рисков
– Ранжирование
– Воздействие на риск
– Мониторинг

Теория риск менеджмента и моделирование. Для чего необходимо управлять рисками.

– Система постановки Целей в организации
– BSC и риски в системе достижения целей
– Интеграция рисков в процессы Компании. Блок-схемы процессов, карты процессов

Как внедрить на предприятии систему управления рисками

– Развивать культуру
– Сделать управление рисками частью повседневной работы
– Стать советником, которому доверяют

Стандарты серии ISO 31000 «Риск-менеджмент»

Оценка уровня зрелости управления рисками 

Левицкий Михаил Анатольевич

Генеральный директор ООО "ТЕХНИЧЕСКИЕ И УПРАВЛЕНЧЕСКИЕ УСЛУГИ" (TMS)

К.э.н., доцент кафедры стандартизации и сертификации НУБиП, зеленый пояс по 6 Сигма, эксперт по BSC, ведущий аудитор TUV SUD.
Более 40 публикаций в печатных и электронных изданиях Украины, Казахстана, Литвы.
Опыт внедрения различных инструментов менеджмента на предприятиях Украины и за рубежом  (5S, TPM, элементы системы сбалансированных показателей, KPI, статистические методы управления, управление рисками,  управление затратами и т.д.).