Інструмент оцінки ризиків BowTie

BowTie — це простий візуальний інструмент, який полегшує передачу інформації про ризики, допомагаючи вам підвищити культуру безпеки харчових продуктів і визначити перешкоди для управління алергенами.

Оскільки глобалізація збільшує дистанцію між сировиною та кінцевою продукцією, а нормативні вимоги стають все складнішими, настав час підприємствам харчової промисловості вдосконалити свої плани HACCP за допомогою BowTie для кращої комунікації ризиків.

Десятиліттями підприємства, що займаються виробництвом харчових продуктів і напоїв, керували своєю системою управління ризиками, впроваджуючи заходи контролю, які зосереджувалися виключно на дотриманні вимог HACCP. Отже, деякі невеликі та несподівані збої можуть бути виявлені лише тоді, коли вони переростуть у великі проблеми.

Чи контролюєте ви свої ризики?

Оскільки жодна компанія не хоче стикатися з інцидентами, які можуть завдати шкоди прибутку та іміджу бренду, інші галузі успішно перейшли від традиційних методів управління ризиками дотримання нормативних вимог до повного контролю управління ризиками за допомогою методу метелика.

Цей метод базується на всебічному розумінні того, як кожна ідентифікована небезпека може вплинути на роботу, дотримання вимог, клієнтів і співробітників на кожному етапі діяльності.

Здатність визначати потенційні ризики для подолання або компенсації, а також повідомляти про них заздалегідь, є основою майбутнього успіху бізнесу.

Зробіть це

Досягнувши превентивного управління ризиками на кожному етапі життєвого циклу продукту, ваш бізнес не тільки відповідатиме вимогам законодавства, але й покращить всю систему управління безпекою харчових продуктів (включно з НАССР).

У ризикованій комунікації картина справді описує тисячу слів

Ілюструючи, де можна втратити контроль над небезпекою, BowTie допомагає покращити системи управління ризиками, забезпечуючи додатковий рівень надійності.

Інструмент оцінки ризиків BowTie
Інструмент оцінки ризиків BowTie