Пшеница

Вимоги схеми сертифікації FSSC 22000, версія 6. Внутрішній аудитор системи управління безпечністю харчових продуктів

20 - 21 апреля 2024

Вартість - 4500 грн. з ПДВ

Що потрібно знати спеціалісту з систем менеджменту безпеки харчових продуктів для розробки ефективної системи? Це посада чи покликання, це обов’язки чи повноваження? Чи має це бути людина, яка займається тільки безпекою продукції, що випускається на тому підприємстві, на якому вона працює, або може об’єднувати роботу і за іншими стандартами менеджменту? Що має знати ця людина, які компетенції та навички мати?

ДЛЯ КОГО ЦЕЙ КУРС?

  • керівників, фахівців та співробітників харчових підприємств та компаній суміжних галузей, які відповідають за розробку, функціонування та вдосконалення систем управління безпекою харчової продукції та організацію виробничих процесів, контроль якості продукції та сировини
  • Внутрішніх аудиторів

Зареєструватись

Програма включає вивчення вимог стандарту ISO 22000:2018, особливості розробки системи управління безпекою харчових продуктів. Навчання внутрішнього аудиту з урахуванням стандарту ISO 19011:2018, ознайомлення з принципами та методами проведення аудитів та управління програмою аудитів на підприємстві. Здобуття знань, пов’язаних з особливостями побудови, впровадження та функціонування систем менеджменту, а також навичок заповнення звітних форм.

Ольга Осмаленая

Ведущий аудитор TUV SUD FSSC 22000, ISO 22000, ISO 9001

Образование: Национальный университет пищевых технологий, кафедра молока и молочных продуктов, магистр по технологии хранения, консервирования и переработки молока.

10-летний опыт работы в сфере технологии и качества на крупных молокоперерабатывающих предприятиях (ООО «Белоцерковский молочный комбинат», ЧАО «Вимм-Билль-Данн Украина»). Более 100 аудитов в Украине и Грузии. Участие в международных обменах опытом в области пищевой безопасности, Мюнхен.