Стандарты

Вебінар «Про системи менеджменту і не тільки…»

18 февраля 2021

Вартість - Бесплатно

18 лютого о 13:00 on-line!

Безкоштовний вебінар «Про системи менеджменту і не тільки…»

Ви вже знаєте, що свого часу Едвард Демінг сказав, що в 98% ситуацій проблема не в людях, проблема в Системі. Так, правильно вибудувана, правильно функціонуюча Система менеджменту передбачає залученість персоналу і відповідальність за результат. Про те, як правильно формувати команду для впровадження і функціонування систем менеджменту, як мотивувати персонал, а також, як впровадити ISO 45001 в Систему управління охороною праці підприємства, як оцінювати можливості Ви дізнаєтеся на нашому безкоштовному вебінарі 18 лютого 2021 року.

Про це Вам розповість наш гість: Лисенко Олександр Іванович – технічний директор навчально-наукового центру «Ощадне виробництво» і старший викладач НТУУ КПІ ім. Ігоря Сікорського, провідний викладач міжнародного реєстру незалежних аудиторів, провідний аудитор Національного агентства з акредитації України (НААУ), автор більш ніж 120 публікацій, 5 монографій і навчального посібника «Сертифікація продукції та систем менеджменту якості».

Основа системи менеджменту – стандарт ISO 9001 базується на, так званих, Семи принципах менеджменту якості (Quality Management Principles), і більшість з цих принципів зачіпають персонал. Давайте згадаємо ці принципи: орієнтація на споживача, лідерство, залучення персоналу, процесний підхід, поліпшення, прийняття рішень на основі фактів, управління взаємовідносинами. Чи згодні?

Тоді реєструйтеся за посиланням і приходьте на наш вебінар:https://us02web.zoom.us/…/tZYld…

Після реєстрації ви отримаєте повідомлення електронної пошти з підтвердженням, що містить інформацію про вхід до конференції.Для проведення вебінару ми використовуємо програму ZOOM (https://zoom.us/), або Ви зможете підключитися через Skype для бізнесу. Брати участь в конференції можна як встановивши програму Zoom або Skype для бізнесу (Lync), так і використовуючи один з браузерів Chrome, Firefox, Edge і т.д.

Початок заходу о 13:00 18 лютого 2021р., Тривалість 1 -1,5 години.

Чекаємо Вас!
З повагою,
команда TMS.

Зареєструватись