TPM (УПРАВЛІННЯ ПРОДУКТИВНІСТЮ ОБЛАДНАННЯ) Березень 2023

TPM УПРАВЛІННЯ ПРОДУКТИВНІСТЮ ОБЛАДНАННЯ

20 марта 2023

Вартість - 1500 грн (on-line)

ЩО ТАКЕ TPM?

ТРМ – це обслуговування обладнання, що дозволяє забезпечити його найвищу ефективність протягом усього життєвого циклу за участю всього персоналу

КОНЦЕПЦІЯ ТРМ

У концепцію технічного обслуговування устаткування для підприємства має бути закладена ідея вкладу обслуговування у загальний виробничий результат. Термін “продуктивне обслуговування” означає таке технічне обслуговування, яке забезпечує створення доданої вартості. Існує чотири інструменти, що дозволяють перетворити технічне обслуговування на продуктивне:

• Профілактичне технічне обслуговування обладнання (профілактика поломок та несправностей)

• Коригувальне обслуговування (удосконалення обладнання, спрямоване на полегшення самих профілактичних робіт)

• Попередження технічного обслуговування (конструювання безварійного) у плановому порядку та неплановий аварійний ремонт)

• Аварійне обслуговування (у плановому порядку та непланове
аварійний ремонт)

НАВІЩО ЗАПРОВАДЖУВАТИ ТРМ?

Роль людини полягає в технічному обслуговуванні обладнання та підтримці його роботи у штатному режимі, який передбачає повну відсутність поломок та браку. Щоб реалізувати цю концепцію, неможливо обмежуватися концентрацією всієї роботи з технічного обслуговування обладнання у службі головного інженера, як це й досі відбувається. Необхідна участь всього персоналу, у тому числі співробітників служб розвитку нових продуктів та розробки нового обладнання, виробничого директора та ін.

ДЛЯ КОГО ЦЕЙ КУРС?

  • Технологів, менеджерів, директорів з якості, які хочуть реалізувати цілі “0 дефектів”, “0 поломок”.
  • Операторів виробництва, які хочуть підвищити свою продуктивність, а також навчитися ощадливій та безпечній роботі з обладнанням.
  • Механіки, які хочуть зменшити кількість аварійних поломок.
  • Фахівців із закупівель товарів та сировини для виробництва (постачальників), яким необхідно скоротити витрати виробництва.
  • Керівників підрозділів, які бажають задовольнити потреби замовників.
  • Керівників підприємств та підрозділів. Керівників та технічних фахівців ремонтних служб. Головних інженерів та технічних директорів підприємств.
Зареєструватись

К.е.н., доцент кафедри стандартизації та сертифікації НУБіП, зелений пояс з 6 Сігма, експерт з BSC, провідний аудитор.
Понад 40 публікацій у друкованих та електронних виданнях України, Казахстану, Литви.
Досвід впровадження різних інструментів менеджменту на підприємствах України та за кордоном (5S, TPM, елементи системи збалансованих показників, KPI, статистичні методи управління, управління ризиками, управління витратами тощо).