5 причин, чому навчання працівників важливе

Програми навчання та розвитку працівників надають чудову можливість розширити базу знань у вашій організації. І найголовніше, чудовий досвід навчання робить робочу силу щасливішою та продуктивнішою. Навчання працівників є життєво важливим для успіху конкурентоспроможної робочої сили. Незалежно від галузі, заповнення прогалин у професійних знаннях ваших працівників має важливе значення для того, щоб вони залишалися продуктивними та задоволеними. Високоякісна програма навчання може зробити саме це.

Впровадження ефективної програми розвитку працівників підвищить компетентність ваших працівників і підвищить їхню задоволеність роботою, сприяючи кращому утриманню персоналу. Регулярне навчання також може підвищити загальну ефективність вашої організації та навіть робоче навантаження між співробітниками зі спільною базою знань і навичок. Від цього виграють не тільки ваші співробітники, але й ваші клієнти, збільшуючи ймовірність повторних клієнтів і перенаправлення з уст в уста.

На жаль, деякі організації не усвідомлюють цінність програм навчання працівників , що може мати згубний вплив на сам бізнес. У цій статті ми зануримося в те, що таке навчання працівників, чому це важливо та як ви можете надавати знання та навички економічно ефективним способом.

Що таке навчання працівників?

Навчання працівників полягає в тому, щоб допомогти вашим співробітникам навчитися та розвивати свої навички, щоб вони могли стати більш ефективними в тому, що вони роблять. Багато підприємств інвестують у навчання працівників, оскільки це може підвищити мотивацію персоналу , підвищити продуктивність і якість роботи . Співробітники, які пройшли навчання, з більшою ймовірністю матимуть довгострокові зобов’язання перед роботодавцем, а також будуть кращими на роботі. 

Навчання працівників може здійснюватися за допомогою багатьох засобів, таких як електронне навчання, особисті заняття в аудиторії, особистий інструктаж, групові семінари або навіть змішаний підхід до всього цього.

Незалежно від того, чи відкриваєте ви новий бізнес, чи працюєте в відомій компанії, надання своїм співробітникам ефективного та результативного навчання — це інвестиція, якою не можна нехтувати.

5 причин, чому навчання працівників є важливим

Більшість роботодавців не взяли б на роботу некваліфікованого працівника, але багато хто не бажає інвестувати в постійне професійне навчання кваліфікованих працівників, які вони мають. Оскільки технології та процеси на робочому місці продовжують розвиватися, відсутність ефективних програм навчання залишає колись кваліфікованих працівників відставати.

Як організація може конкурувати з робочою силою, слабшою за її конкурентів? Коротка відповідь: це десь між складним і неможливим! Давайте перейдемо до п’яти переваг навчання працівників і чому ви повинні інвестувати в це.

1. Втрачати працівників дорого

Наймати нових працівників ніколи не буває дешево. Нещодавнє опитування, яке цитує go2HR Society , показує, що 40 відсотків працівників залишають свої посади протягом першого року через погані можливості навчання. Крім того, заміна працівника може коштувати 20% річної зарплати для працівників, які заробляють від 30 000 до 50 000 доларів США (і до 213 відсотків річної зарплати для висококваліфікованих керівників).

Зважаючи на це, компанії, які надають галузеві стандарти навчання, матимуть більш заангажованих працівників , а отже, з більшою ймовірністю втримають працівників. Заміна персоналу коштує грошей, тому просто має сенс навчати та розвивати поточний персонал і одночасно покращувати утримання працівників.

2. Навчені працівники більш ефективні

Навчання можна використати для значного підвищення продуктивності компанії та продуктивності працівників. Коли ваші співробітники можуть виконувати завдання більш ефективно, використовуючи найефективніші методи, ваш бізнес отримує дві негайні переваги:

  • Вони виконують більше завдань за певний період часу, максимізуючи вашу віддачу від інвестицій (тобто погодинну оплату праці, яку ви платите працівникам).
  • Задоволеність клієнтів, імовірно, буде вищою, якщо ваші послуги надаються вчасно та якісно.

3. Навчені працівники мають вищі стандарти виробництва

Звичайно, швидке виконання роботи втрачає свій вплив, якщо вона виконується неправильно.

Добре навчені працівники з більшою ймовірністю створять якісні результати з першого разу, тим самим зводячи до мінімуму помилки. Це зменшує витрати часу на доопрацювання, а клієнтів, які в захваті від якісних, надійних товарів і послуг.

4. Навчені співробітники утримають і розширять вашу клієнтську базу

Деякі моменти, які ми вже бачили, описують, як навчання може безпосередньо вплинути на задоволеність ваших клієнтів.

І це дуже важливо, погано коли клієнти йдуть від вас. Загальновизнано, що утримувати існуючих клієнтів дешевше, ніж залучати нових .

Втрата клієнта – подвійна втрата; ви втратите постійний прибуток від цього клієнта, і малоймовірно, що вони спрямовуватимуть до вас потенційних нових клієнтів.

Справедливе і протилежне. Задоволений клієнт може дати вам подвійний виграш! Вони не тільки можуть стати клієнтами, які повернуться, але й швидше запропонують вам нових клієнтів.

Отже, наявність добре навченого персоналу, який забезпечує задоволених клієнтів, може заощадити ваші гроші, отримати прибуток і збільшити вашу клієнтську базу.

5. Навчання працівників не повинно бути дорогим

Звіт Training ’s Training Industry Report за 2014 рік показує, що 28,5% навчальних годин було проведено за допомогою онлайнових або комп’ютерних технологій (тобто без інструктора), а 29,1% навчальних годин було проведено за допомогою змішаних методів навчання.

Використання вашого внутрішнього досвіду для створення елементів онлайн-навчання, особистих сеансів підвищення кваліфікації або навіть неформальних сесій Lunch ‘n Learn (тобто співробітники приносять і їдять свій обід, а внутрішній експерт ділиться деякою мудрістю) чудові способи запровадити навчання у вашій організації за мінімальних витрат.

На закінчення

Зрозуміло, що інвестиції в навчання працівників є життєво важливими для будь-якої організації, яка прагне досягти успіху.

Відповідно до звіту Deloitte про прискорення змін на робочому місці, бюджети на навчання збільшуються з року в рік. Цілком розумно очікувати, що ця загальна тенденція збережеться, оскільки темпи технологічних змін збільшуються, а боротьба за долар клієнтів стає більш конкурентоспроможною.

Якщо ви визнаєте, що краще навчена робоча сила, швидше за все, буде більш прибутковою, ніж менш навчена, то хіба не має сенсу бути компанією, яка інвестує в навчання, а не такою, яка цього не робить?

Як говориться: « Якщо ти думаєш, що знання дороге, спробуй незнання».