Про нас

Про нас

На що спрямовані усі методи та інструменти вдосконалення?
На усунення ВТРАТИ!
Ми не хочемо втрачати в жодному аспекті бізнесу та життя загалом. То як же з ними боротися, як ними керувати, що з ними робити взагалі?
Ми намагаємось використовувати різні інструменти вдосконалення, такі як:

  • LEAN Production та його елементи (5S, TPM та інші),
  • Time management та багато іншого,
    Але забуваємо про стандарти ISO, в яких чітко ідентифіковані ПРОЦЕСИ, в яких ці ВТРАТИ можна і потрібно шукати. А вже для різних видів процесів існують перевірені інструменти вдосконалення, що зарекомендували себе.
    Слоган нашої Академії – Вчимо керувати втратами. І весь наш навчальний матеріал буде спрямований саме на це.
    Давайте навчимося правильно формулювати ЩО МИ ХОЧЕМО, давайте на

Давайте вчитися керувати втратами!

Академія TMS вже десять років працює на ринку навчання з питань стандартизації, сертифікації та вдосконалення бізнесу, будучи структурним підрозділом компанії TMS (Technical and management services LLC).


Ми готуємо фахівців та внутрішніх аудиторів систем менеджменту, проводимо корпоративні навчання з вивчення положень та вимог міжнародних стандартів з систем менеджменту ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 50001:2018, ISO 45001:2018, ISO 27001:2 2012, ISO 19011:2018 та інших, щодо проведення внутрішніх аудитів, ризик-менеджменту та процесного підходу, управління надійністю та критичністю обладнання, ощадливого виробництва та інших методів скорочення втрат.
Академія має свої обладнані аудиторії для навчання та намагається створити максимально комфортні умови для здобуття знань та практичних навичок. Учасники навчання отримують інформаційний матеріал щодо кожного семінару та іменний сертифікат, що підтверджує отримані знання та навички.
Викладачі Академії – практики з багаторічним досвідом роботи у сфері виробництва та надання послуг, бізнесу, консалтингу та навчання, впровадження систем та інструментів менеджменту на території України та зарубіжжя, провідні аудитори міжнародних органів із сертифікації.
Ми цінуємо та поважаємо своїх партнерів та створюємо всі умови для отримання можливості обміну досвідом, щорічно проводимо Клуб енергоменеджерів за участю провідних підприємств країни та міжнародний форум «Світ менеджменту».

Завжди відкриті до співпраці та раді бачити Вас на всіх наших заходах!