Переваги впровадження ISO 45001:2018

Приймаючи рішення впровадити систему охорони здоров’я та безпеки праці, Ви хотіли б, щоб Ваші інвестиції в розробку, впровадження та сертифікацію ISO 45001 виправдали себе, підвищилася ефективність роботи компанії, були забезпечені безпечні умови праці та запобігли негативним впливам на здоров’я, а сертифікат відповідності допоміг Вам. стати більш привабливими для клієнтів, інвесторів, партнерів та інших заінтересованих осіб. Виділимо ключові переваги впровадження ISO 45001:2018, які Ви можете отримати від міжнародного стандарту ISO 45001:2018:

1. Ви можете позиціонувати Ваш бізнес як лідера галузі.

Завдяки впровадженню найсучасніших стандартів охорони праці та техніки безпеки, Ваша організація отримає міжнародне визнання. Це рівень майстерності, що допоможе виділити Вас серед конкурентів.

Переваги впровадження ISO 45001:2018

2. Підвищіть довіру.

Прозорість та просування Ваших зусиль з охорони здоров’я та безпеки праці можуть мати величезний вплив на те, як громадськість, Ваші майбутні співробітники, потенційні клієнти та інші заінтересовані сторони сприймають Ваш бізнес.

3. Поліпшіть ефективність своєї компанії.

ISO 45001 створює організацію, побудовану на найкращих світових практиках. Це відбивається по всій компанії та встановлює стандарт управління ризиками. Наявність сильної та послідовної системи менеджменту означає, що організація ефективніша в усіх відношеннях.

4. Зменшіть витрати та підвищите безпеку.

Впровадивши ISO 45001 Ви забезпечуєте запобігання виникненню інцидентів, що дозволяє знизити витрати. Стандарт спрямований на усунення ризиків для здоров’я та безпеки людини за будь-якого процесу.

5. Чи зможете ефективно керувати ризиками та можливостями.

Впровадження ISO 45001 допомагає Вашій організації ефективно керувати, а також запобігати ризикам, а не лише реагувати на них. Система внутрішнього аудиту забезпечує “систему раннього попередження”, щоб допомогти Вам виявити потенційні загрози здоров’ю та безпеці.

6. Скоротіть «плинність» кадрів.

Основна увага приділяється фізичному та психологічному здоров’ю співробітників. Це важливий чинник, який значно впливає на стабільність кадрів і привабливість компанії в очах кандидатів.

7. Залучите нових клієнтів.

Впровадження цього стандарту дозволить Вам залучити нових клієнтів за рахунок покращення іміджу Вашого підприємства.

8. Продемонструєте дотримання законодавчих та нормативних вимог.

Використовуючи цю систему, Ви зможете продемонструвати всім зацікавленим сторонам дотримання всіх законодавчих та нормативних вимог.

Впровадження ISO 45001 у Ваші бізнес-процеси дає безліч переваг. Ми позначили лише найочевидніші і все це при продовженні досягнення Ваших стратегічних цілей!

Переваги впровадження ISO 45001:2018

Для того, щоб детально ознайомитися з процесом розробки, впровадження та розвитком системи охорони здоров’я та безпеки праці, ми пропонуємо Вам пройти навчання, де Ви детально ознайомитеся з вимогами стандарту ISO 45001:2018, обговоріть особливості документування процесів, застосування ризик-менеджменту та багато іншого . Важливим фактором є можливість поставити питання фахівцю з багаторічним досвідом та поспілкуватися з представниками різних підприємств під час навчання.