Хто видає сертифікат ISO 9001?

Кто выдает сертификат ISO 9001? 1

Міжнародна організація зі стандартизації (ISO) розробляє міжнародні стандарти, але не входить у сертифікацію і не видає сертифікат. Це завдання виконують зовнішні органи сертифікації, тому компанія або організація не можуть бути сертифіковані безпосередньо ISO.

Сертифікат відповідності видається компаніям органами сертифікації після проведення ними сертифікаційного аудиту. Важливо, щоб сертифікат визнавався клієнтами та іншими зацікавленими сторонами, сертифікаційний орган повинен бути акредитований. Компанія TMS є офіційним представником світового лідера інспекційних, експертних та сертифікаційних послуг на території України. Після проходження процедури сертифікації Вашої компанії – Ви отримаєте сертифікат відповідності міжнародного рівня.

Одним із основоположних стандартів є ISO 9001:2015, що входить до серії ISO 9000. ISO 9001 визначає вимоги до створення та функціонування системи управління якістю (СМЯ). СМК є частиною загальної системи управління компанією, яка функціонує з метою забезпечення стабільної якості продукції та послуг, що виробляється.

Незважаючи на те, що сертифікація ISO є добровільною, вона важлива для будь-якої компанії, тому що отриманий сертифікат відповідності дозволяє продемонструвати Вашим клієнтам, що у Вас налагоджені процеси, необхідні для виробництва продукції та надання послуг, які відповідають їхнім очікуванням та потребам, що підтверджено незалежною організацією. Після проходження сертифікації організації можуть розмістити сертифікат ISO на свій веб-сайт або у свої маркетингові матеріали. На сьогоднішній день наявність сертифіката відповідності ISO 9001 є обов’язковою вимогою замовників, партнерів, інвесторів або інших зацікавлених сторін.

Якщо Ви тільки починаєте шлях впровадження та сертифікації системи менеджменту якості – ми Вам допоможемо! Для початку ми пропонуємо Вам ознайомитись з Посібником з впровадження ISO 9001:2015.

Хто видає сертифікат ISO 9001?